Medya Elekronik >  Hakkımızda

Hakkımızda
Ana Sayfa    |    Ürünlerimiz    |    Hakkımızda    |    Üretim    |    Referanslarımız    |    iletişim
Medya Elektronik
    Medya Elektronik  2009 yılında Kiosk ve sıramatik sistemleri konusunda faaliyet göstermek amacıyla İzmir'de kurulmuştur. Kuruluşunun ilk ayından itibaren Türkiye çapında çalışmalarına başlamış ve kısa sürede kiosk ve sıramatik sistemi sektörün de lider konuma geçmiştir.
    Medya elektronik ailesi 2009 yılından bugüne çalışma politikası olarak kendimizi sıramatik, kiosk sistemleri dışında hiçbir sektöre yoğunlaşmadan sektörümüzde öncü, başarılı ve lider konumuyla bugünlere gelmiş bulunmaktayız.
Medya Elektronik olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar tüm Türkiye genelinde hizmet vermekte olup , yapmış olduğumuz uygulamaların düzgünlük, sağlamlık, ve uzun ömürlülüğü sayesinde Türkiye'nin farklı bölgelerinde bulunan  satış ve servis hattımız ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.
Sıramatik sistemleri ve kiosk çözümleri piyasaya sunduğumuz tüm ürünler medya elektronik bünyesinde imal edilmiş olup, tüm sıramatik, kiosk, numaratör, sıra çağrı  cihazlarımızın üretetim, montaj ve servis işlemlerini kendi tesisimizde sürdürmekteyiz.  
    Firmamızın yükseliş politikasının 1. Sırasında  müşteri memnuniyeti olduğundan bundan sonraki çalışmalarımızı bu politikayı daha iyiye götürmek için siz değerli müşterilerimize sıramatik ve kiosk ürünlerimizle yeni sistemler kurmaya devam edeceğiz.
Medya Elektronik
Uygulamalarımız
Ücretsiz Keşif
Bizi Arayıp Randevu Alın. Sıramatik, Kiosk  Keşifinden Yararlanın.
Müşteri Memnuniyeti
Kiosk, Sıramatik sistemlerinde  size en iyi hizmeti sunabilmek için buradayız.
Medya Elektronik - Logo
Youtube - Medya Elektronik
Facebook - Medya Elektronik
twetter - Medya Elektronik
Medya Elektronik iletişim (232) 442 4 448
Fiyat Avantajı
Kiosk, sıramatik sistemlerimizde Uygun fiyat garantisi..